Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Zatrudnię Dekarzy/Blacharzy – umowa o pracę

2198
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jakia rzeka przepływa przez Kraków?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Firma: Pracownicy Budowlani
Telefon: 798056274
Strona www: www.pracownicybudowlani.pl

dodano: 2017.05.29
ważne do: 2017.06.28
wyświetleń: 44

Szczegóły oferty:

Firma specjalizującego się w instalacji oraz renowacji dachów w Polsce i za granicą poszukuje pracowników na stanowisko:
DEKARZ/BLACHARZ
Zadania:
  • Prace dekarskie i blacharskie na budowie
Wymagania:
  • Doświadczenie w wyżej wymienionym zawodzie
  • Znajomość technologii w wykonywaniu dachów : papa, folia, PCV, EPDM,  blachy tytan-cynk
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • praca głównie na terenie Warszawy - możliwe delegacje Polska/Belgia
  • wynagrodzenie 4000-5000 zł netto/miesiąc
  • nadgodziny dodatkowo płatne
  • narzędzia oraz odzież zapewnia pracodawca
Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania CV na maila Justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny z Justyną Kulpa pod nr: 798 056 274

Zareklamuj się