Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Wszystko o miedzi przeciwdrobnoustrojowej - interesujące!

2896
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Antimicrobial Copper
Miasto: Wrocław
Strona www: http://www.antimicrobialcopper.org/pl/wstep-do-miedzi-przeciwdrobnoustrojowej
   
dodano: 2017.11.16
ważne do: 2018.02.14
wyświetleń: 62

Szczegóły oferty:

Antimicrobialcopper.org postawiło sobie za cel zwiększenie bezpieczeństwa w szpitalach oraz zmniejszenia ryzyka wystąpienia superbakterii. Superbakterie to kłopot, z którym trzeba walczyć wszelkimi sposobami. Nasza strona zajmuje się propagowaniem informacji o korzystnych właściwościach miedzi aktywnej. Zakażenia szpitalne to poważny problem, który generuje wiele przykrych konsekwencji: od zdrowotnych dla pacjentów po finansowe dla szpitali.
Bezpieczny Szpital Przyszłości to nasza akcja informacyjna dla szpitali publicznych i prywatnych w, której staramy się przybliżyć wiedzę o korzyściach stosowania miedzi przeciwdrobnoustrojowej w służbie zdrowia. Wszystko to poparte badaniami naukowymi. Od lat współdziałamy zarówno ze środowiskami naukowymi, jak i przemysłem w celu wdrażania miedzi antybakteryjnej w Polskich placówkach leczniczych.

Czym właściwe jest Miedź Przeciwdrobnoustrojowa? Produkty z miedzi antybakteryjnej sprawiają, że nie dochodzi do groźnych zakażeń podczas różnych zabiegów chirurgicznych. Antimicrobial Copper (Cu+) to zabezpieczenie eliminacji wszelkich niebezpiecznych drobnoustrojów na sali operacyjnej. Dzięki temu rośnie bezpieczeństwo pacjentów, jak również szpitale zmniejszą ryzyko oskarżenia o błąd lekarski. I tym samym wielomilionowych odszkodowań. Inwestycja w zdrowie pacjentów oraz personelu szybko się zwróci. Zainteresowany? Po więcej informacji zapraszamy na antimicrobialcopper.org.
Reklama
Zareklamuj się