Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

....PRACA.... PRACA....

3431
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Pięć minus trzy?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Firma: pracaBIS
Miasto: Sochaczew
Kod pocztowy: 96-500
Ulica: Reymonta 30/4
Telefon: 516-700-704
Strona www: pracabis.pl

dodano: 2018.03.12
ważne do: 2018.03.19
wyświetleń: 48

Szczegóły oferty:

Agencja Pracy Tymczasowej pracaBIS (nr rej.5525) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje pracowników tymczasowych do PRAC MAGAZYNOWYCH

OCZEKIWANIA
• nie wymagamy doświadczenia w pracach magazynowych
• najważniejsze to chęć i motywacja do pracy
• stawiamy także na punktualność i odpowiedzialność

OBOWIĄZKI
• odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru
• kompletowanie towaru oraz jego załadunek

OFERUJEMY
• zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną podpisywaną z pracaBIS
• atrakcyjną stawkę godzinową
• pracę w systemie zmianowym
• możliwość zdobycia doświadczenia

Szczegółowe informacje podajemy pod numerem telefonu: 571-493-943, 516-700-704.
CV na maila : sochaczew@pracabis.pl , proszę o zawarcie w cv klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Zareklamuj się