Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Gawag – sprawdzone i solidne systemy ważące

3465
Cena: 999,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Wagi i Systemy Ważące "GAWAG" Gac Sp.J.
Miasto: Jankowice Wielkie
Telefon: 601522387
Strona www: http://gawag.pl
   
dodano: 2018.03.19
ważne do: 2018.06.17
wyświetleń: 50

Szczegóły oferty:

Firma Gawag zajmuje się montażem, produkcją, sprzedażą, serwisem oraz dostawą solidnych i sprawdzonych wag samochodowych, kolejowych, platformowych, zbiornikowych i innych.
Solidne wagi Gawag wyposażone są w niezawodne oprogramowanie do obsługi systemów ważących oraz wag elektronicznych. W zakres naszej działalności wchodzi również wypożyczenie wzorców masy o nominałach 1000, 500 i 25 kg.

Nasze wagi oraz elementy wytwarzane są z najwyższą dbałością o szczegóły, dlatego spełniają wszystkie wymagania stawiane przez naszych klientów. Dla pełnej obsługi klienta, zajmujemy się także serwisem i montażem naszych wag i systemów wagowych.

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem firmy Mettler-Toledo, specjalizującej się w profesjonalnej i wymagającej elektronice wagowej stosowanej przy budowie wag zbiornikowych, kolejowych, samochodowych oraz pozostałych systemów ważących.
Nasze wagi wyposażone są w niezawodne zabezpieczenie przetworników przed gryzoniami, wyładowaniami atmosferycznymi, wodą, korozją oraz zakłóceniami fal radiowych.

Gawag wykonuje również wagi i systemy do stref zagrożonych wybuchem EEx. W niektórych systemach instalujemy także systemy pozycjonowania i kontroli.
Reklama
Zareklamuj się