Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj

3578
Cena: 150,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Pomoc Drogowa Lidia Buda
Miasto: Poznań
Telefon: 692797137
Strona www: http://holowanie.i-poznan.pl
   
dodano: 2018.04.12
ważne do: 2018.07.11
wyświetleń: 38

Szczegóły oferty:

Nasza firma realizuje usługi przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, pamiętając o indywidualnych potrzebach każdego właściciela samochodu.
Możemy zająć się określonym pojazdem na drodze, ale możemy także przetransportować go do profesjonalnego warsztatu. Jesteśmy w stanie zaproponować znakomite auta zastępcze, które wpiszą się w oczekiwania każdego kierowcy.

Od początku naszej działalności zajmujemy się holowaniem pojazdów różnego rodzaju, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres proponowanych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od indywidualnych preferencji naszych klientów.

Momentalnie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, biorąc pod uwagę określone usterki. Warto zaznaczyć, że nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się każdego zlecenia.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele większych firm, ponieważ jesteśmy w stanie dopasować usługę do preferencji klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl
Reklama
Zareklamuj się