Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Agencja Detektywistyczna - ATUT

3939
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Agencja Detektywistyczna ATUT 
Miasto: Oława
Kod pocztowy: 55-200
Ulica: Oława
Telefon: 605995350
Strona www: http://atutdetektyw.pl/
   
dodano: 2018.07.30
ważne do: 2018.10.28
wyświetleń: 44

Szczegóły oferty:

Zastanawiasz się czy współmałżonek jest Ci wierny? Boisz się, że Twoje dziecko spędza czas w złym towarzystwie? Odnosisz wrażenie, że ktoś Cię obserwuje? Jesteś w niełatwej sytuacji prywatnej lub zawodowej i poszukujesz pomocy? Gdy zwyczajne sposoby zawiodły, to wsparcia z przyjemnością udzieli Ci agencja detektywistyczna ATUT.

Jesteśmy autoryzowanym agencją, wykonującym procedury detektywistyczne na terenie całej Polski. Oferujemy szeroki wachlarz usług. Kompletujemy materiały, które mogą być wykorzystane w postępowaniu dowodowym w różnorodnych sprawach karnych, cywilnych oraz spadkowych. Zajmujemy się również poszukiwaniem zagubionych osób, a także zaginionego lub złupionego mienia.  Sprawdzamy, jak Twoja niania, gospodyni domowa, czy opiekunka radzi sobie w pracy. Ustalamy czy Twoje dzieciak nie ma problemów z rówieśnikami i nałogami. W przypadkach zawodowych sprawdzamy kandydatów na przyszłych pracobiorców ich przeszłość prawną, kontakty biznesowe oraz sposób i jakość pracy. Odszukamy wszystkie wzmianki na temat nieuczciwej konkurencji, partnerów biznesowych, czy też według zlecenia przeprowadzimy śledztwo związane z Twoim przedsiębiorstwem czy miejscem pracy.

Współdziałamy z grupą doświadczonych policjantów, prawników i detektywów. Działamy subtelnie, formalnie i kompetentnie. Korzystamy ze specjalistycznego sprzętu, zaawansowanych technicznie i elektronicznie urządzeń do obserwacji. Odszukujemy podsłuchy oraz inwigilację audiowizualną w mieszkaniach, samochodach i komputerach. Stosujemy różne  formy wywiadu kryminalnego. Zachowujemy w tajemnicy wszelkie informacje o Zleceniodawcy, a także o prowadzonym przypadku.Wszystkie materiały zebranych podczas prowadzonych czynności detektywistycznych oddajemy Zleceniodawcy wraz z pisemnym relacją.  Prowadzimy szereg czynności, by dowody były jasne i przemawiały na korzyść naszego klienta, jeśli zostaną wykorzystane w postępowaniu dowodowym. Detektyw może także pojawić się w sądzie, jako świadek.

Wiemy, że każda sprawa wymaga indywidualnego podejścia, dlatego nasi klienci doceniają nas za profesjonalizm, szybkość a także takt w wypełnianiu zleceń.  Każdy klient jest dla nas ważny. Każde zlecenie jest dla nas istotne. Zadzwoń lub napisz, pomożemy.
Reklama
Zareklamuj się