Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

SALESmanago

5177
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Trzy plus 4?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Firma: SALESmanago
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 31-532
Ulica: ul. Grzegórzecka 21
Telefon: +48531756629
Strona www: https://www.salesmanago.pl/marketing-automation/marketing-automation-wszystko-co-powinienes-wiedziec-o-twoich-klientach.htm
   
dodano: 2019.04.19
ważne do: 2019.07.18
wyświetleń: 146

Szczegóły oferty:

Choć e-marketing charakteryzuje się dużą skutecznością, jego samodzielne planowanie stawia przed nami współcześnie ogromne wymagania. Znacznie lepszą opcją jest korzystanie z gotowych narzędzi, które poprzez automatyzację nie tylko przyspieszają pracę, ale i wpływają na lepsze wyniki końcowe – tak wzrost ruchu na stronie, jak i samej sprzedaży. Oczywiście, wspomniane narzędzia powinny być sprawdzone, dostosowane nie tylko do zmieniających się trendów w marketingu internetowym, ale również do indywidualnych potrzeb konkretnego klienta. Na szczęście, ich znalezienie nie jest wcale trudne, z pomocą może przyjść bowiem oferta firmy SALESmanago.
Te krakowskiej przedsiębiorstwo już od dawna uważane jest za jedno z najdynamiczniej rozwijających się nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami. Jest przy tym wysoko cenione nie tylko dlatego, że może zaproponować usługi stojące na bardzo wysokim poziomie. Jego atutem jest również to, że przygotowana przez nie oferta systematycznie jest poszerzana o nowe rozwiązania zmieniając się tak, jak zmienia się sam e-marketing.
Reklama
Zareklamuj się