Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Profilaktyczne obuwie marki Primigi

5623
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Pięć minus trzy?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Firma: dlastopy.pl
Miasto: Rybnik
Telefon: 324226231
Strona www: https://dlastopy.pl/
   
dodano: 2019.07.20
ważne do: 2019.10.18
wyświetleń: 126

Szczegóły oferty:

Internetowy sklep dlastopy.pl chętnie zaprasza do zapoznania się z ofertą obuwia profilaktycznego dla najmłodszych i nie tylko.

W naszym sklepie odszukają Państwo najlepsze buty profilaktyczne dla dzieci, które produkowane są jedynie przez sprawdzonych producentów. Za tym faktem powiada to, iż mają oni znak Zdrowej Stopy. Wszyscy nasi dostawcy zatem są całkowicie sprawdzeni. Mają doświadczenie w tworzeniu i projektowaniu dziecięcych butów, które mają za zadanie zabezpieczać prawidłową postawę ciała oraz właściwe ułożenie stóp.

Dziecięce buty, które posiada nasz sklep, są całkowicie sprawdzone oraz posiadają liczne, pozytywne opinie nabywców. Zapewniamy Państwu wobec tego największą satysfakcję. Zainteresowani mogą liczyć na fachową pomoc doświadczonych fizjoterapeutów oraz doradztwo w aspekcie doboru najlepszego obuwia dla swoich dzieci.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej https://dlastopy.pl/. Gwarantujemy pełną pomoc, jak również najwyższą obsługę.
Reklama
Zareklamuj się