Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Nie wiesz jaki zawód wybrać? Zrób test osobowości

5709
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: PERSO.IN - test osobowości
Miasto: Lublin
Kod pocztowy: 20-067
Ulica: Ogródkowa 3/46
Telefon: 539555345
Strona www: https://perso.in/
   
dodano: 2019.08.09
ważne do: 2020.02.06
wyświetleń: 17

Szczegóły oferty:

Zastanawiasz się, jaki zawód wybrać? Nie wiesz w czym jesteś dobry? Kwestionariusz PERSO.IN pozwala odkryć różnice między ludźmi. Uzupełnienie testu umożliwia wygenerowanie charakterystyki osobowości osoby badanej. Po badaniu otrzymuje się spersonalizowany raport wskazujący cechy osobowości, potencjał i wskazówki jak najlepiej wykorzystać je w życiu prywatnym i profesjonalnym. Kariera zawodowa daje dużą satysfakcję, kiedy jest dostosowana pod nasze osobiste ukierunkowanie. Poznanie osobowości, mocnych i słabych stron pomaga dokonywać najlepszych wyborów.

Nasz test jest to narzędzie, które zawiera 150 pozycji testowych. Dzięki którym możliwy jest opis osobowości w obszarach postaw w stosunku do innych, otwartości na doświadczenie, stosunku do obowiązków, podejmowania aktywności i kontaktów z ludźmi oraz sposobów reagowania na trudne sytuacje.

Pełny opis znajduje się w Raporcie Osobistym. Składa się on z ponad 40 stron, informujących o tym jaki jesteś, obszarami, w których możesz się sprawdzić oraz potencjalnymi zagrożeniami. Można także zapoznać 10 stylów zachowań i reagowania charakteryzujących ludzi. Jest możliwość też umówienia się z trenerem PERSO.IN w celu omówienia raport i w pełni wykorzystać swój potencjał. Raport osobisty zakończony jest linkiem do Raportu Komunikacyjnego. Jest w nim informacja w jaki sposób z tobą rozmawiać, w jaki sposób cię podbudowywać, co cię interesuje i co wpływa na satysfakcję z pracy. Są też Raporty Komunikacyjne dla zespołów, używane przez profesjonalnych trenerów na szkoleniach.

Istnieją też raporty składające się z jednej strony o nazwie OnePager. Dedykowane są dla zespołów i klientów indywidualnych. Dzięki nim można dowiedzieć się co wpływa na motywację osoby badanej, jakie działania lubi, co uznaje za ważne, a czego unikać w kontakcie.

Narzędzie skonstruowane jest na bazie szeroko wykorzystywanej przez psychologów teorii Wielkiej Piątki. Spełnia standardy psychometryczne dla testów psychologicznych. Napisz już teraz.
Reklama
Zareklamuj się