Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Odzyskaj cześć prowizji - Wcześniejsza spłata kredytu

6273
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Zwroty Prowizji - Lextio sp. z o. o. sp.k.
Miasto: zwrotyprowizji
Kod pocztowy: 25-525
Ulica: Warszawska 6/23
Telefon: 222993900
Strona www: http://zwrotyprowizji.pl
   
dodano: 2019.11.25
ważne do: 2020.02.23
wyświetleń: 274

Szczegóły oferty:

Uzyskałeś kredyt, który spłaciłeś wcześniej niż stanowiła to umowa? Jeśli tak to powinieneś zapoznać się z ofertą świadczonych przez nas usług. Możemy zaoferować pomoc na rzeczywiście odpowiednim poziomie. Dysponujemy naprawdę fantastyczną ekipą prawników, którzy potrafią pomóc nawet w przypadku bardzo skomplikowanych spraw. Skontaktowanie się z naszą firmą jest bardzo nieskomplikowany i w związku z tym wymaga jedynie wypełnienia odpowiedniego formularza, a dzięki doświadczeniu naszych pracowników odzyskiwanie prowizji stanie się sporo prostsze. Jesteśmy w stanie pochwalić się faktem posiadania wielu referencji od zachwyconych klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Dlatego też umiemy zagwarantować, że usługi realizowane przez naszą firmę pozwolą każdemu na zaoszczędzenie pieniędzy. Formularz będący na prowadzonej przez nas stronie jest łatwy do wypełnienia i dzięki temu skorzystanie z naszych usług też dla każdego będzie łatwe i nieskomplikowane. Jeżeli chcesz odzyskać kasę za spłacony wcześniej kredyt to powinieneś skorzystać z oferowanych przez nasnaszych usług i zdecydować się na kontakt z nami.Więcej informacji:

Odzyskaj pieniądze które leżą w banku i czekają tylko na moment abyś się o nie upomniał. Nie oddają to zmusimy ich do tego sądownie. Kogo tyczy się sprawa?

- Osób które wcześniej spłacił kredyt gotówkowy (tyczy się to kredytów konsumenckich udzielonych po 17.12.2011 roku, na kwotę nie większą niż 255 550 PLN)

- Chodzi o spłatę dokonaną przed terminem wyznaczonym w umowie.Nie ważne jest z jakiego powodu została spłacona umowa i skąd środki pochodziły.

Jeżeli konsolidowałeś kredyty to możesz być pewny, że wśród kredytów które konsolidowałeś były kredyty co do których o zwrot prowizji możesz się dopominać (wystarczy że były udzielone po 17.12.2011 rok). Druga sytuacja to taka w której wpadło Ci trochę grosza (być może spadek albo sprzedaż nieruchomości czy innych składników majątku) i przeznaczyłeś te środki na nadpłaty lub całkowite spłaty kredytów. Korzyści płynące ze współpracy z nami dla klientów to przede wszystkim:

· Brak opłat wstępnych,

· Szybka analiza sprawy - do 2 dni roboczych,Masz pytania zadzwoń. 22 299 39 00
Reklama
Zareklamuj się